Webserwer.pl

webserwerplZnana i ceniona firma, która hostingowymi usługami zajmuje się od 2000 roku. To webserwer.pl, który oferuje wiele cenionych i lubianych przez ekspertów internetowych usług. Oferta dedykowana jest dla małych i średnich firm. Giganci również znajdą kilka ciekawych propozycji. Firma webserwer.pl posiada doskonałe pakiety hostingowe również dla prywatnych odbiorców, którzy nie działają na ogólnoświatową skalę.

Do usług firmy możemy zaliczyć:

Rejestrację, przedłużanie i odnawianie domen o różnych prefiksach.

Hosting Linux oraz Windows w trzech pakietach: Mini, Pro i Business.

Skonfigurowane serwery VPS, również w trzech pakietach dostosowanych do potrzeb potencjalnego klienta.

Dedykowane serwery VPS z możliwością dowolnej konfiguracji i dopasowania parametrów.

 

Jak możemy przeczytać na głównej stronie firmy, opiekę nad każdą usługą sprawują wykwalifikowani specjaliści, którzy znają się na swojej pracy i chętnie pomogą, odpowiadając na każde pytanie, pomagając dostosować pakiet hostingowy lub rozwiązując zaistniałe problemy. Support webserwer.pl uznawany jest za jeden z najlepszych, co na pewno plasuje go wysoko w hierarchii firm z branży hostingowej.

Bogata oferta to kolejny atut, który przyczynia się do zwiększenia zainteresowania tą firmą. Klienci, którzy szukają różnych usług związanych z hostingiem z pewnością będą zadowoleni różnorodnością pakietów oraz możliwością serwerów. Na kolejną pochwałę zasługuje niski współczynnik awarii serwerów firmy, co przekłada się na bezawaryjność i prawidłowe działanie.

Najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu firmy i racjonalności skorzystania z oferty są użytkownicy, którzy wypowiadają się na łamach forów internetowych, testując usługę lub opisując swoje spostrzeżenia, które powstały w wyniku wieloletniego korzystania z serwerów lub hostingu firmy webserwer.pl. Tu nie przeżyjemy rozczarowania, znalezienie złej opinii na temat oferty webserwer.pl jest po prostu trudne. Pikanterii (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) dodaje fakt, że webserwer to gałąź hostingowa marki Hoga, co znacząco zwiększa autorytet w oczach obecnych i potencjalnych klientów, którzy szukają usług hostingowych. Ceny hostingu w webserwer są zróżnicowane, jednak pakiety są skierowane bardziej do większych projektów, o czym świadczą chociażby pojemności kont aż do 100 GB. Najtańszy hosting w webserwer kosztuje 123 zł, a najdroższy aż 736 zł. Ceny domen w firmie nie należą do najdroższych gdyż przedłużenie domeny .pl to wydatek 73,80 zł.

Sprawdź ofertę Webserwer.pl…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.