Webion.pl

logowebionWebion.pl dla wielu to anonimowa firma, powstała dopiero w 2012 roku, lecz warta uwagi. Szybko zdobyła sporą ilość klientów, którzy chwalą webion.pl za cenę, parametry i działanie hostingu. Firma chwali się nowoczesnym i bezpiecznym Data center( serwerownia) spełniającym wszystkie normy. Ceny zaczynają się już od 43 zł, a biorąc pod uwagę parametry praktycznie tylko linuxpl.com może konkurować z tą markę.

Webion.pl to cały pakiet usług, od hostingu, po przez serwery VPS i dedykowane, projektowanie stron, certyfikaty SSL oraz domeny, które także wyróżniają się niską ceną. Ciągle są jakieś promocje jak np. Darmowa domena za „polubienie” na facebooku.

Często tak bywa, że nowe firmy starają się bardziej iż starsi wyjadacze branży, którzy od lat mają zapewnioną pozycję na rynku i parę niezadowolonych klientów im nie zaszkodzi. W webion.pl na pierwszym kroku jest oferowana pomoc i wsparcie. Firma oferuje też bardzo fajny kreator stron co w porównaniu z niską ceną hostingu z pewnością zainteresuje początkujących webmasterów.

Zatem jeżeli nie chcesz przepłacać za domeny i hosting „markę”, z całą pewnością webion.pl jest firmę wartą uwagi.

Sprawdź ofertę webion.pl…

5 Komentarzy

Skip to comment form

  1. Support ostatnio to jakiś koszmar.

  2. UWAGA na tą firmę! Nie kupuj hostingu wieczne problemy, teraz nikt tam nie pracuje.

  3. Firma w trakcie likwidacji

    1. Skąd te informacje? Nadal mam tam hosting

  4. Potwierdzam! Firma webion.pl kończy swoją działalnośc z dniem 31 lipca. Do tego czasu wszyscy muszą przenieść swoje domeny i strony!! Porażka, a dobra firma była super kontakt, wszystko się popsuło po tym jak podniosła cenny kilkukrotnie, oferując pakiet gdzie pojemnośc jest większa od transferu . Ciekawe czy padła ze wzgledów finansowych czy innych?&

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.