Superhost.pl

Kopia superhost_logotypSuperhost.pl to popularna i jedna z największych firm hostingowych na polskim rynku, która od 2003 roku tworzyła stabilną i ugruntowaną markę. W superhost jest zarejestrowanych ponad 33 tys. Domen, co plasuje ją na 9 miejscu z 1,6% udziałem w rynku. Superhost to przede wszystkim profesjonalne usługi z bardzo dobrymi parametrami. Firma nie rozmienia się na drobne, nie oferuje tak jak w przypadku innych marek przestrzeni dyskowej po kilka GB, konta hostingowe w superhost zaczynają się od pojemności bagatela 100 GB!, oferując także nielimitowany transfer danych. Zatem kona w sam raz dla osób chcących założyć stronę z dużą ilością plików graficznych czy video.

W palecie usług posiada oczywiście serwery VPS i dedykowane, oraz m.in możliwość założenia sklepu internetowego na specjalnie stworzonej aplikacji WiseShop, skierowanej do małych i średnich sklepów. Superhost.pl może pochwalić się także własną serwerownią, co zapewnia pełną i bezpośrednią kontrolę nad serwerami i tym samym oferowanymi usługami, co zapewnia bezpieczeństwo.

 

Co do cen to nie są najniższe, bo hosting bez promocji to wydatek 245 zł, jednak w porównaniu do bardziej znanych konkurentów jak nazwa.pl czy home.pl, nie jest ceną wygórowaną. Superhost nastawia się na profesjonalnych klientów, jednak ma też w ofercie takie rozwiązania jak kreator stron, co ucieszy początkujących webmasterów. Firma z całą pewnością warto uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.