Oferta firmy Home.pl

homeHosting i strony www

Home.pl to niezawodne serwery, na których są konta hostingowi i strony www. Gwarancja zadowolenia klienta, to priorytet. Konta www, można zamówić już od 4,90 zł miesięcznie z kreatorem stron w pakiecie. Już od 9.90 zł otrzymujemy hosting, który zadowoli każdego – roczny transfer danych to 12 TB czyli 12000 GB, a pojemność serwera to aż 50 GB! Konto Buisness Starter posiada wszystkie najważniejsze funkcje, w tym bazy danych i Instalator aplikacji. 14-dniowy okres próbny sprawia, że bez obaw możesz przetestować usługę. Ponadto dostajesz 3 darmowe domeny w pakiecie.

Serwery

Serwery w Home.pl na polskim rynku nie mają praktycznie równych sobie. Najtańszy pakiet Business Server oferuje 100 GB pojemności serwera oraz nielimitowany transfer danych. To sprawia, że możesz zapomnieć o blokowaniu stron, z powodu przekroczenia limitu. W pakiecie dostaniesz aż 6 darmowych domen i całodobową pomoc techniczną. W cenie promocyjne serwer Business możesz nabyć już za 19,90 zł za miesiąc. Nie jesteś pewny? Możesz bezpłatnie testować serwery przez 14 dni.

Skrzynka pocztowa

Potrzebujesz własnego unikalnego adresu e-mail? Home.pl oferuje taką usługę za jedynie 4,16 zł miesięcznie. Za tą symboliczną cenę dostaniesz skrzynkę pocztową  o pojemności 2 GB. Jeżeli to Cię nie zadowoli, dopłacając kilka złotych zakupisz usługę business e-mail, z parametrami bez ograniczeń i pojemności 5 GB. Dodatkowo home.pl rozdaje bonusy(100 zł) na reklamę na facebooku i w Google.

Sklepy www

Chcesz założyć sklep internetowy? W Home.pl nie ma z tym problemu, dzięki prostej aplikacji Click Shop, każdy bez problemu założy i zdoła prowadzić sklep internetowy. Aplikacja pozwala na tworzenie sklepu pod względem wyglądu i funkcjonalności. Podstawowa wersja sklepu kosztuje już od 42,00 zł miesięcznie. Nie jesteś przekonany? Przetestuj za darmo nieograniczone możliwości aplikacji Click Shop. Założenie Sklepu internetowego w home.pl jeszcze nigdy nie było tak proste

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.