o12.pl

o12O12.pl to jedna z najszybciej rozwijających się marek, która stale polepsza i poszerza jakość i paletę swoich usług. O12.pl to tak naprawdę dzieło firmy prot – Profesjonalne Technologie, która to istnieje na rynku od od 2003 r. To co wyróżnia o12.pl to rozwiązania dla początkujących webmasterów. Przez lata oferowali niedrogi hosting z darmowym i bardzo kreatorem stron(lepszym niż w większości firmach) jak również instalatorem skryptów, co w wielu firmach pojawiło się dopiero później.

Powstało także forum dla posiadaczy usług w o12.pl, i głównie dla ludzi nie mających wiedzy na temat prowadzenia stron i administrowania kontem hostingowym. Support w o12.pl także jest jednym z lepszych, nie odsyłają z kwitkiem i nawet przy błahych problemach starają się pomóc. Przez lata była opinia, że serwery o12.pl działają zbyt wolno, zmieniło się to niedawno gdyż firma wprowadziła szybsze serwery i zmodernizowała swoją ofertę.  Firma rozpoczęła też współpracę z  ATM SA, która dostarcza nowoczesne i najwyższej jakości Data Center. Ceny sporo wzrosły ale także parametry – wszystkie konta hostingowe nie mają limitów pojemności oraz transferu danych(przynajmniej w teorii), jednak najtańszy hosting zaczyna się od 204 zł.

O12.pl to także sprzedaż domen(choć te też nie są tanie), serwerów dedykowanych, hostingu reseller, sklepów internetowych, certyfikatów SSL, pozycjonowania i tworzenia witryn www. Jednym słowem znajdziecie na niej wszystko. Firma posiada kilkadziesiąt tysięcy klientów i zdecydowanie postawiła nie na ilość ale na jakość. Jest to dobra firma dla początkujących.

O12.pl to także program partnerski, choć w tej chwili są wokół niego zawirowania ze względu na modernizację i wprowadzenia możliwości wypłaty środków(wcześniej była jedynie możliwość przeznaczenia ich na opłatę usług)

Sprawdź ofertę o12.pl…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.