Nazwa.pl

nazwaplNazwa.pl to jeden z najpopularniejszych dostawców domen w naszym kraju. Działa od 1997 roku. Jej priorytetem była pomoc dla klientów, którzy nie zawsze znają się na wszystkich aspektach biznesu internetowego.

Pierwsze, co ją wyróżnia, to system pomocy dla użytkownika, który jeszcze nie zakładał strony internetowej. Przed wykupieniem domeny można zapoznać się z poradnikiem, który pomoże nam w jej wyborze. Warte uwagi są ciekawe dodatki, które dostajemy wraz z domeną. Są to bezpłatny blog, kreator stron internetowych (bezpłatny, w odróżnieniu od innych firm) oraz ciekawa galeria zdjęć i skrzynka pocztowa.

Nazwa.pl oferuje także mnóstwo opcji hostingu. Tutaj znajdą coś dla siebie zarówno osoby prywatne, jak i duże firmy. Wszystkie opcje są jasno opisane, co samo w sobie jest ogromną zaletą. Świetnie sprawdza się także kreator stron, na który zdecydują się mniej doświadczeni użytkownicy. Ci z większym doświadczeniem docenią łatwość instalowania aplikacji na serwerze. Jeśli chcesz obniżyć koszty warto korzystać z pakietów lub z promocji. Program partnerski tej firmy pozwala na zarabianie przez polecanie jej usług.

Nazwa.pl oferuje także ciekawy skrypt sklepu internetowego, który pozwala na tanie i szybkie rozpoczęcie sprzedaży przez sieć. Taki rodzaj strony warto zabezpieczyć za pomocą certyfikatu SSL. Można go zamówić oczywiście na stronie nazwa.pl.

Za wszystkie usługi można zapłacić za pomocą przelewów. Na wysokim poziomie jest także wsparcie techniczne klienta przez czat internetowy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.