Linux.pl

linuxplJest to jedna z największych firm hostingowych w Polsce, powstała w 2002 r. i plasuje się na 4 pozycji z blisko 8% udziałem w rynku i ponad 160 tysiącach zarejestrowanych domen tuż za takimi gigantami jak home.pl i nazwa.pl. Linuxpl.com to pełen profesjonalizm usług począwszy od kont hostingowych poprzez hosting seo a skończywszy na serwerach dedykowanych i VPS. Oczywiście oferuje także sprzedaż domen.

Dlaczego firma tak bardzo została polubiona przez klientów? Powodem tego są takie czynniki jak cena i parametry hostingów. Profesjonalny hosting otrzymamy już za niecałe 50 zł, w tej cenie otrzymamy 2 GB przestrzenni dyskowej i 50 GB transferu danych miesięcznie. Tak ważne parametry jak bazy danych, konta FTP czy subdomeny są bez limitu. Droższe plany są jeszcze bardziej atrakcyjne. Ciężko znaleźć konkurencyjne oferty u innych firm. Również domeny w Linuxpl nie są drogie. Do tego dochodzi dobre support i stabilność serwerów to wszystko sprawia, że tak często firma wybierana. Firma też oferuje sklep internetowy na skrypcie KQS za 779.94 zł rocznie, a także tanie rozmowy telefoniczne(VoIP).

Z Linuxpl.com można też zarabiać, choć nie tak dużo jak u konkurencji. Program partnerski oferuje 10% prowizji od zakupu poleconych przez nas osób. Jest to stawka minimalna w tej branży a za przedłużenie usług już nie otrzymamy prowizji. Gdyby prowizja wzrosła i stała się tzw. „wieczną”, Linuxpl.com byłby polecany na potęgę i bez problemu wskoczył by do pierwszej trójki firm hostingowych w Polsce.

Sprawdź ofertę Linuxpl.com…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.