Kei.pl

keiFirma Kei.pl nie jest internetowym gigantem, jednak z jej usług zadowolonych jest mnóstwo osób. Działa na rynku od 2000 roku, z jej usług korzysta kilkadziesiąt tysięcy klientów. W ofercie firmy znajdziemy zarówno ofertę na hosting, jak i na domeny internetowe, certyfikaty SSL i kolokacje. Wiele z usług jest stworzonych specjalnie dla największych firm internetowych, dlatego z usług kei.pl korzystają bez obaw duże serwisy.

Firma stawia dużą uwagę na bezpieczeństwo danych klienta. Serwery są odpowiednio zabezpieczone, a w razie awarii pracownicy informują klientów o problemach. Pomoc działa przez 24 godziny na dobę.

Usługi kei.pl nie należą do tanich, jednak zaletą jest bardzo przejrzysty cennik. W ofercie można znaleźć domeny za przysłowiową złotówkę. Cena za przedłużenie jest podobna jak w innych firmach. Najbardziej opłaca się skorzystanie z pakietów łączących hosting oraz domenę.

Firma skupia się na świadczeniu profesjonalnego hostingu danych. Aby skusić klienta, oferuje także pakiet zniżek w takich firmach jak Google AdWords oraz Zumi i Helion. O profesjonalnym podejściu do klienta świadczy możliwość testowania konta przez dwa tygodnie bez zobowiązań.

Z usług kei.pl korzystają także profesjonalne firmy, które mają wiele witryn. Dla nich proponuje się bardzo rozbudowaną ofertę serwerów wirtualnych Aztec oraz Luna.

Istnieje także możliwość zakupienia serwerów dedykowanych, jeśli specyfika strony internetowej tego wymaga. Firmy dbające o bezpieczeństwo klientów zainteresują się korzystną ofertą firmy na certyfikaty SSL.

Podsumowując – firma kieruje swoje usługi raczej do klientów, którzy mają doświadczenie w branży internetowej.

Sprawdź ofertę Kei.pl…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.