Hostinghouse.pl

hostinghouseGdy jakieś dwa lata temu natrafiłem na firmę hostinghouse.pl, pomyślałem, że jest to jakaś firma krzak, zresztą na taką wyglądała; skąpy wachlarz usług, prosty projekt strony firmowej oraz bardzo niskie ceny. Zresztą wiele o tym mówi kapitał zakładowy firmy wynoszący zaledwie 10 tys. zł.

Jednak firma hostinghouse.pl to przykład, że od zera i niewysokimi kosztami można uzyskać sukces. Prostota usług i niskie ceny spowodowały, że szybko zdobyła sporo klientów, którzy polecali ją innym. Także dziś jest jedną z popularniejszych tanich firm hostingowych, oferującą także tani hosting seo.

To co wyróżnia hostinghouse to oczywiście niskie ceny zaczynające się od 30,75 zł za konto o pojemności 1 GB i transferem 30 GB. Firma oferuje także sprzedaż domen i ciekawe dodatki seo do kont hostingowych oraz hosting seo już za 100 zł rocznie. Hostinghouse idealnie nadaje się do małych stron i pozycjonerów, ale posiada też takie rozwiązania jak autorski kreator stron przydatny dla początkujących, oraz szybki instalator skryptu wordpressa z czego na pewno będą zadowoleni pozycjonerzy i blogerzy wykorzystujący tą aplikacje. Jednym słowem firma godna uwagi.

Sprawdź ofertę hostinghouse.pl…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.