Hosting onet.pl

small_onet-hosting-1377689292Kolejny polski portal, który wchodzi na arenę hostingu i usług internetowych. Tym razem mówimy o ofercie portalu onet.pl. Podobnie, jak w przypadku oferty wp.pl – onet.pl współpracuje z innym gigantem hostingowym. Tym razem chodzi o kooperację z platformą nazwa.pl. Zajmijmy się jednak stricte ofertą przedstawianą przez grupę Onet.

Oferta hostingowa onet.pl przejęła wszystko, co możliwe z platformy nazwa.pl. Obecnie grupa Onet szczyci się ogromną ilością klientów oraz rozbudowaną ofertą hostignową.

Grupa Onet w sferze hostingu oferuje:

– rejestrację domen w atrakcyjnych cenach

– giełdę domen

– serwery VPS dopasowane do potrzeb użytkownika

– hosting dedykowany

– serwer pocztowy

– kreator stron WWW.

Dużym atutem oferty są serwery typu HotSpace, które administrowane są 24/7 przez najwyższej klasy specjalistów.

Grupa Onet i nazwa.pl współpracują od niedawna, dzielnie zdobywając klientów i oferując coraz to nowsze rozwiązania w zakresie hostignu. Klienci, którzy zdecydowali się na skorzystanie z hostingu onet.pl nie narzekają na ceny oraz stabilność pracy serwerów. Oczywiście (jak w przypadku innej kooperacji portalu z gigantem hostingowym) spotkamy się z przytykami odnośnie połączenia sił lub radami , aby skupić się na ofercie ulokowanej na nazwa.pl. Mimo to, grupa Onet dzielnie walczy, oferując swoim klientom wszystkie najlepsze usługi, jakimi może poszczycić się nazwa.pl.

Niewątpliwa jest skuteczność połączenia grupy Onet i nazwa.pl. Potwierdzają to także opinie użytkowników, którzy zdecydowali się na współpracę z obiema grupami hostingowymi.

Grupa Onet podkreśla chęć współpracy z osobami, które są średniozaawansowane w temacie hostingu. Sama oferta skierowana jest właśnie do takich odbiorców. Zaawansowani użytkownicy, którzy oczekują czegoś więcej od serwera powinni poszukać innej oferty skupiającej się na dedykowanych rozwiązaniach o nieco niższej cenie (Grupa Onet naszym zdaniem musi jeszcze nad tym popracować). Potwierdzą to również znalezione w sieci komentarze użytkowników, którzy mieli styczność z pakietami hostingu onet.pl.

Sprawdź ofertę hostingu w onet.pl…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.