Home.pl

homeKażdy, kto chociaż raz szukał dostawcy hostingu lub rejestratora domeny spotkał się z tą firmą. Home.pl to jedna z największych filii internetowych w Polsce.

Firma istnieje od 1997 roku, obecnie plasuje się na pierwszej pozycji w rankingu dostawców usług internetowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Polski rynek również to potwierdza. Home specjalizuje się w rejestracji domen, usługach hostingowych, tworzeniu i utrzymaniu kont poczty elektronicznej oraz wdrażaniu aplikacji biznesowych za pomocą Internetu.

Jedna z największych firm oferujący usługi internetowe może poszczycić się ogromną ilością klientów. Home współpracuje z prywatnymi użytkownikami, właścicielami mikro firm oraz przedstawicielami międzynarodowych koncernów. Obecnie na koncie Home jest ponad 700 000 zarejestrowanych domen i blisko 2 000 000 aktywnych usług. Firma posiada ponad 100 000 aktywnych wirtualnych serwerów, na których utrzymuje ponad 1 000 000 skrzynek pocztowych swoich klientów. Te liczby oddają ogrom usług i prac, z jakim doskonale radzi sobie firma.

Potwierdzeniem fachowości firmy są także liczne nagrody, które zostały zdobyte na przestrzeni lat. Do najważniejszych należy dostanie się do grona finalistów Ernst&Young Entrepreneur Of The Year w 2010 roku.

Home współpracuje ze światowymi liderami technologii, aby rozwijać swoje umiejętności i oferować klientom jeszcze lepsze usługi. Do firm, które współpracują z Home należą takie potęgi, jak AMD, Microsofot, Google, HP oraz Parallels.

Firma znana jest również z pomocy w zakresie e-commerce. Na home.pl możemy założyć własny sklep internetowy, który będzie idealnym odzwierciedleniem sklepu Click Shop. Obecnie firma posiada ponad 6 000 takich sklepów, które zostały stworzone dla klientów.

Przez 15 lat istnienia firmy, Home poczyniło ogromny postęp technologiczny. Na tym oczywiście firma nie poprzestaje, stale angażując się w najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania, które mają zapewnić jeszcze lepsze działanie serwerów, co przekłada się na jakość usług dla klientów. Na pochwałę zasługuje także obsługa klienta, która przez wielu użytkowników uznawana jest za jedną z najlepszych w Polsce. Całodobowa infolinia oraz szybki kontakt e-mail sprawiają, że każdy niemalże natychmiastowo uzyska odpowiedź na nurtujące pytanie lub zgłosi problem, który zostanie naprawiony przez inżynierów firmy.

Opinie znalezione w sieci mówią same za siebie – home.pl to obecnie największy i jeden z najlepszych usługodawców internetowych w Polsce. Niskie ceny, szybkość działania i innowacyjne technologie zawiodły tą firmę na sam szczyt.

Jak to bywa z markowymi produktami, wyróżniają się one dość wysoką cenę, i tak jest także z usługami w home.pl. Zarówno domeny, konto hostingowe, czy serwery nie należą do najtańszych, choć wydatki można zrekompensować ciekawymi promocjami, które są cechą charakteryzującą tą firmę. Jeżeli zależy Ci na jakości i solidności i stać Cię na nieco większy wydatek, warto zainteresować się firmą home.pl

Home.pl to także znakomity produkt marketingowy a program partnerski oferowany przez firmę jest jednym z lepszych w branży, przez co home.pl nie ma problemów z promocją swojej marki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.