Hekko.pl

hekkoSprawdzona, prężnie rozwijająca się firma pod szyldem HekkoNet. Swoje działania jednostka rozpoczęła w 2007 roku, kiedy to po raz pierwszy usłyszeliśmy o usługach hostingowych. Jeszcze nieznana i tak naprawdę niepozorna firma namieszała wiele na rynku polskiego hostignu i usług internetowych. Sprawdźmy więc, czym tak naprawdę może zaskoczyć nas Hekko.

Właściciele nie ukrywają, że firma powstała po to, aby oferować najwyższej jakości usługi internetowe, czasami nawet nieadekwatne do ceny (w tym przypadku nieadekwatne na korzyść klienta, który z usług ma zamiar skorzystać). Serwery Hekko to synonim stabilności i niezawodności. Sama firma ciągle podkreśla o wysokim poziomie interakcji z klientem. Tak też jest, support chętnie pomaga w tych błahych i poważnych sprawach związanych z usługami firmy.

Hekko to już kilkanaście tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy stale podkreślają, że nie zamieniliby serwera lub hostingodawcy na żaden inny. Skoro coś działa zgodnie z oczekiwaniami (a czasami nawet lepiej) – po co to zmieniać?

Na stronie hekko.pl znajdziemy pełen wachlarz usług. Firma specjalizuje się w rejestracji domen (na koncie firmy jest już kilkadziesiąt tysięcy zarejestrowanych adresów, liczba oczywiście codziennie rośnie), serwerach dedykowanych oraz w hostingu wirtualnym, z którego słynie najbardziej. Serwery również są cenione za stabilność pracy i niezawodność.

Hekko jako jedna z nielicznych firm branży hostingowej oferuje specjalne pakiety dla specjalistów SEO. Są to hostingi dedykowane pod najpopularniejsze skrypty katalogujące i zajmujące się automatyzacją działań promujących strony. Ponadto firma słynie ze swoich promocji, rabatów oraz niskich cen.

Mimo faktu, że firma HekkoNet istnieje tylko kilka lat, w branży ma już stabilną pozycję. Klienci zachwycają się promocjami, niskimi cenami oraz rozpiętością usług internetowych. Na wielu forach i grupach dyskusyjnych czytamy o samych superlatywach, które płyną z ust, a raczej z klawiatur, wszystkich zadowolonych klientów, którzy nie ukrywają, że hekko.pl to jedyny rozsądny wybór podczas szukania serwera, hostingu lub usługi rejestracji domeny. Własnością HekkoNet są także usługi marki jupe.pl, które także wyróżniają się niską ceną i wysoką jakością usług.

W 2021 r.( po tym jak Hekko przejął cyberfolks.pl), ekipa z dawnego hekko założyła nową markę hostingową Hostido.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.