Domeny.pl

domenyJeśli chcesz w jednej firmie zakupić zarówno domenę, serwer, jak i certyfikat SSl, wybierz domeny.pl. Firma to duży gracz, zarówno jeśli chodzi o dostarczanie usług internetowych, jak i o hosting stron, jednak w ostatnim czasie jej pozycja nieco spadła. Jej początki datuje się na rok 1997.

Domeny.pl wyróżnia szeroki zakres usług. Jako jeden z niewielu usługodawców, oferuje wystawianie certyfikatów SSL, które mają za zadanie zabezpieczenie witryny internetowej przez wykradzeniem danych.

Wiele domen na stronie jest dostępnych bez opłat w pierwszym roku. Płacimy dopiero za przedłużenie domeny. Korzystanie z usług jest dostępne bez wychodzenia z domu, w bardzo wygodny sposób. Wszystkie sprawy związane z obsługą domeny są załatwiane automatycznie, co upraszcza współpracę. Na uwagę zasługuje program partnerski, dzięki któremu można zarabiać na polecaniu innym osobom usług firmy domeny.pl.

Jeśli nie masz doświadczenia w tworzeniu stron internetowych, warto skorzystać z kreatora witryn. W zestawie otrzymasz powierzchnię na dane, odpowiedni transfer oraz sporą liczbę szablonów stron. Można skorzystać także z opcji tańszego używania certyfikatu SSL.

Firma oferuje także wiele promocji. Dzięki nim można zaoszczędzić na hostingu lub na domenie firmowej. Na szczególne korzyści mogą liczyć firmy, które zajmują się pozycjonowaniem oraz tworzeniem stron www. Korzystne jest także przeniesienie swojej domeny, do domeny.pl. Innym rodzaje promocji jest zbieranie punktów za korzystanie z usług domeny.pl, dzięki czemu można wybrać sobie atrakcyjne nagrody.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.