Cal.pl

calFirma INFO-CAL powstała w 1994 roku. Od samego początku firma skupiła się na zdobywaniu doświadczenia w zakresie serwerów, usług hostingowych, rejestracji domen i rozwoju technologii, która dziś wydaje się być na porządku codziennym. Przez wszystkie lata działania firmy, specjaliści INFO-CAL szukali nowatorskich rozwiązań. Wiele pomysłów udało się wcielić w życie, dając klientom stabilne i godne polecenia usługi internetowe, których nie powstydziłaby się żadna korporacja hostingowa na całym świecie.

Firma specjalizuje się w pomocy dla małych i średnich przedsiębiorców. Świadczone są usługi hostingowe okraszone najnowszymi trendami i technologiami, które intensyfikują jakość oraz dają wymaganą w sferze hostingu stabilność.

Do najpopularniejszych usług firmy INFO-CAL należą:

– rejestracja domen

– hosting na serwerach wirtualnych w 4 dostępnych pakietach

– serwery typu Cloud (pozwalające na własne dopasowanie właściwości serwerowych)

– serwery VPS, również w 4 pakietach

– kreator stron www

– wiele innych usług typu: pozycjonowanie, prowadzenie kampanii Facebook, projektowani stron internetowych, pomoc Google Analytics i Google Maps, certyikaty SSL.

Obecnie firma współpracuje z wieloma polskimi i światowymi liderami w swoich branżach. W portfolio INFO-CAL znajdziemy współpracę z takimi firmami, jak TK Telekom, Eurolot, Money i Uniwersytet Szczeciński. Oczywiście z usług firmy mogą korzystać także prywatni przedsiębiorcy lub odbiorcy, którzy potrzebują usług internetowych tylko dla swojego prywatnego użytku sieciowego.

Na wielu forach o tematyce hostingu, pozycjonowania lub sfery webmasteringu porusza się tematy dotyczące opinii o INFO-CAL i usługach. Najważniejsze wątki to cena i jakość usług, gdyż to niewątpliwie dwie najważniejsze własności, które opiniują daną firmę. Wielu internautów obawiało się podjęcia współpracy z INFO-CAL z racji podejrzanie niskich cen. Pierwsi klienci, którzy wystawili opinię na temat firmy wszystkich zaszokowali. Cal.pl to portal z usługami firmy, którą z ręką na sercu można polecić dosłownie każdemu.

1 komentarz

    • Mariusz on 23 października 2014 at 17:51
    • Odpowiedz

    Cal.pl to solidny i przyjazny użytkownikowi. Dobra cena, praktycznie zero downtime. Bardzo przyjazny BOK i duży wybór usług hostingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.