Az.pl

azFirma AZ zajmuje się usługami, związanymi z domenami internetowymi oraz hostingiem stron od 1996 r. Na uwagę zasługuje bardzo nowoczesny i przejrzysty interface ich witryny, dzięki czemu klient od razu wie, w co ma kliknąć, by dopiąć celu. Najważniejszą usługą świadczoną przez az.pl jest rejestracja nowych domen internetowych. W roku 2013 usługi tej strony wybrało ponad dwanaście procent użytkowników. To dużo, zwłaszcza jeśli zwróci się uwagę na rozdrobnienie rynku. Dzięki przejrzystemu panelowi obsługi klienta i pomocy 24/7 firma pozwala na bardzo przyjemne zarządzanie stronami internetowymi. Dzięki az.pl swoją domenę zarejestrowało już ponad milion klientów.

Oprócz domen w niskich cenach strona oferuje przystępną ofertę hostingu. Po wykupieniu hostingu otrzymujemy wiele wartościowych gratisów. Należy do nich darmowy program antywirusowy G Data oraz kupony Adwords na reklamowanie swojej firmy w sieci.

Usługi

Oprócz standardowych usług, na stronie firmy az.pl znajdziesz kreator stron WWW, który pomoże Ci założyć stronę internetową bez znajomości HTML. Można go wypróbować także przed zakupieniem konta. Inną ciekawostką jest funkcjonalny panel administracyjny. Jeśli nie jesteś do końca przekonany, czy warto wybrać hosting na tej stronie, przetestuj konto przez dwa tygodnie bez opłat.

Dla początkujących webmasterów sprawdzi się także intuicyjny sposób instalowania takich programów jak skrypty CMS lub sklepy internetowe.

Dzięki tej stronie zakupisz także „używaną” domenę, dzięki czemu zaoszczędzisz sobie pracy podczas zdobywania linków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.